Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Na wielkogabarytowe potrzeby - worki BIG BAG

BIG BAGi to wielkogabarytowe worki, zwane inaczej kontenerami elastycznymi. Ze względu na szerokie zastosowanie można je spotkać m.in. w branży magazynowej, przemysłowej, budowlanej oraz spożywczo-rolniczej.

W zależności od rodzaju działalności najczęściej wykorzystuje się je do składowania gruzu, przechowywania zboża, paszy i nasion. Idealne do magazynowania gotowych produktów, w tym sypkich, pylących i granulowanych.

BIG BAG

To, co wyróżnia worki typu BIG BAG, obok szerokiego zakresu wykorzystania, jest ich wytrzymałość. Wysoka jakość worków typu BIG BAG pozwala na długoterminową eksploatację. Worki różnią się od siebie wielkością i gabarytami. Występują w wersji ze stabilizatorem, mogą też być wyposażone w foliową wkładkę, zapewniającą 100-procentową nieprzepuszczalność oraz ochronę przed pyleniem. W zależności od potrzeb można wybrać worki BIG BAG o konstrukcji zasypowej lub wysypowej.

Warto wiedzieć, że można kupić gotowe worki BIG BAG lub złożyć indywidualne zamówienie na stronie magazynuj.pl, otrzymując opakowanie o określonych parametrach.