Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Metalowe czy drewniane?

Kontenery siatkowe doskonale nadają się do procesów, w których towar powinien być widoczny lub łatwy do zidentyfikowania. Układanie pojemników w stosy, oszczędza powierzchnię magazynową, a ich siatkowa forma ułatwiająca weryfikację zawartości niezależnie od poziomu, na którym zostaną umieszczone.

Kontenery siatkowe

W zależności od potrzeb przedsiębiorcy można wybrać kontenery siatkowe z drewnianym albo metalowym dnem. Dostępne są również z klapą zawieszaną (pojedynczą, podwójną) lub bez niej. Gdy posiadamy palety, wystarczy zakup wyłącznie nadstawek, co ograniczy ewentualne koszty. Pojemnik siatkowy o wymiarach zewnętrznych 1240 x 835 x 570 mm, wyposażony w podłogę drewnianą to koszt ok. 273 zł netto, z klapą zawieszaną – 286 zł netto. Przykładowo kontener siatkowy z blaszaną podłogą (1240 x 835 x 500 mm) to koszt 286 zł netto, a nadstawka na paletę EURO o wymiarach zewnętrznych 1200 x 800 x 865 mm będzie kosztować ok. 195 zł netto.

Kontenery siatkowe doskonale nadają się do procesów, w których towar powinien być widoczny lub łatwy do zidentyfikowania. Ponieważ pojemniki można układać w stosy, oszczędzając w ten sposób powierzchnię magazynową, tym bardzo wartościowa wydaje się być ich siatkowa forma ułatwiająca weryfikację zawartości.