Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Kontenery siatkowe - jak wybrać?

 Kontenery siatkowe to produkty, które pozwalają na efektywne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. Doskonale nadają się do procesów, w których towar powinien być widoczny lub łatwy do zidentyfikowania. Uniwersalność kontenerów pozwala na ich szerokie zastosowanie w wielu branżach, a szeroki ich wybór umożliwia dostosowanie produktu do potrzeb klienta.

Sklep magazynuj.pl oferuje kontenery siatkowe w różnych rozmiarach. Każdy produkt pokryty jest warstwą zapobiegającą korozji i ewentualnym uszkodzeniom, przez co posłuży długie lata. Metoda antykorozyjna w postaci ocynku galwanicznego daje również odporność na działanie niskich i wysokich temperatur, co zacznie rozszerza możliwości użytkowania produktów.

kontener siatkowy

Warto zainwestować w kontenery siatkowe ponieważ pozwalają oszczędzać przestrzeń magazynową. Pojemniki można układać w stosy, a dzięki siatkowej formie łatwo zweryfikować ich zawartość niezależnie od poziomu, na którym zostaną umieszczone.

Umieścimy w nich przede wszystkim produkty lekkie i półciężkie (w jednym kontenerze może znaleźć się towar o łącznej wadze nieprzekraczającej 900 kilogramów).

Siatkowa konstrukcja ogranicza możliwość wykorzystania takich pojemników do magazynowania substancji o konsystencji ciekłej czy sypkiej, nie sprawdzą się zatem przy przenoszeniu np. żwiru czy piasku. Jak najbardziej wykorzysta je natomiast producent mrożonek, rolnik czy magazyn materiałów motoryzacyjnych.