Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Jak oszczędzić na naprawie regałów magazynowych?

 Regały zajmują największą przestrzeń w magazynie. W miarę rozszerzania asortymentu zwiększa się zapotrzebowanie na tego typu wyposażenie. Zmniejszające się zatem miejsce w magazynie może przyczynić się do wzrostu ryzyka uszkodzenia regałów np. na skutek uderzenia pojazdem poruszającym się na hali. Konsekwencją tego są często niespodziewane wydatki wynikające z naprawy uszkodzonego sprzętu oraz ze strat przechowywanych na półkach towarów.

Aby zapobiec dodatkowym wydatkom, warto zainwestować w akcesoria ochronne. Inwestycja w rozwiązania chroniące regały magazynowe zapobiega większym stratom oraz ewentualnym, niespodziewanym przerwom w pracy.

Jakie zabezpieczenia polecamy?

Po pierwsze: osłony nóg regałów. Elementy ochronne absorbują uderzenia, zabezpieczając nogi regałów, a jednocześnie składowany na półkach towar. Nawet jeżeli w starciu z wózkiem widłowym ulegną zniszczeniu, ich wymiana to niewielki koszt.

Po drugie: półki siatkowe. Zabezpieczają wolną przestrzeń pomiędzy belkami trawersowymi, chroniąc towar przed zapadaniem. Są odporne na działanie wody i różnic temperatur. Dzięki konstrukcji siatkowej powietrze równomiernie jest rozprowadzane, co pomaga na zapewnienie świeżości produktów przechowywanych w chłodniach.

Wspomniane wyżej zabezpieczenia to tanie i skuteczne sposoby, które pomogą uchronić konstrukcje przed uszkodzeniami i eliminują dodatkowe koszty wynikające ze strat w asortymencie.

Wybierając produkty dostępne w sklepie magazynuj.pl mamy gwarancję niezawodności oraz wysoką jakość produktów w niskich cenach.