Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

8 powodów, dla których potrzebujesz dystrybutora wody pitnej

Dystrybutor wody to urządzenie, które umożliwia komfortowe i szybkie pobranie napoju do własnego kubka. Automat ten często wykorzystywany jest w biurach, punktach handlowych czy miejscach użytku publicznego. Dlaczego? Jakie zalety ma automat do wody? Poznaj osiem powodów, dla których inwestycja w takie urządzenie jest warta rozważenia!

Zimna, ciepła, więcej, mniej – dystrybutor wody pitnej daje szerokie możliwości dotyczące dozowania wody, będąc wygodnym rozwiązaniem dla każdego użytkownika. Zwiększa Twoje możliwości i daje każdemu potrzebującemu swobodę wygodnego dostępu do wody, w każdej chwili.

Woda z dystrybutora smakuje lepiej niż zwykła

Dystrybutor do domu lub do firmy zapewnia łatwy dostęp do wody o wyjątkowym smaku. To dzięki filtrom wbudowanym w urządzenie i możliwości nalania płynu bezpośrednio do ulubionego kubka, butelki lub szklanki. Korzystając z automatu, nie będziesz czuć posmaku plastiku, a temperaturę dostosujesz do swoich wymagań.

Na pewno szybko docenisz smak wody prosto z podajnika. W przeciwieństwie do czystej wody z kranu, nie ma ona też posmaku chloru czy kamienia. Jest po prostu przepyszna!

Z korzyścią dla zdrowia

Zaawansowane filtry sprawiają, że dystrybutor wody daje Ci dostęp do najzdrowszej, oczyszczonej z wszelkich drobnoustrojów wody. Wysokiej klasy podajnik wody posiada atest PZH świadczący o jego działaniu i w pełni higienicznej formie pracy.

To niezwykle higieniczne urządzenia, nadające się do indywidualnego, ale też grupowego użytku (np. w szpitalach czy galeriach handlowych).

Zużyjesz tyle wody, ile potrzebujesz

Nie musisz już kupować wody ponad stan, albo dźwigać ciężkich butelek lub butli. Zużyjesz do picia dokładnie tyle wody, ile na dany moment Ci potrzeba. Możesz zabutelkować ją w razie potrzeby albo wlać do szklanki. Wszystko zależy od Twojego zapotrzebowania i pragnienia.

Warto podkreślić, że niektóre dystrybutory posiadają np. liczniki butelek, które pomogą dokładnie określać, ile wody zostało na dany moment zużyte.

Automat z wodą to oszczędność pieniędzy

Oszczędność wody przekłada się na oszczędności finansowe. Spójrzmy na fakt, że woda butelkowana jest bardzo droga i nawet najtańsze egzemplarze kosztują od 60 groszy za litr. Dodaj do tego czas poświęcony na zakupy oraz dostarczenie produktów do domu lub firmy.

Dystrybutor wody sprawia, że w każdym momencie odkręcisz kran i pobierzesz określoną ilość wody, a następnie po prostu go zakręcisz. Ten łatwy sposób umożliwi Ci wymierne oszczędności, które szybko zauważysz w swoim portfelu.

Funkcja podgrzewania i schładzania

Wygoda to kolejna zaleta korzystania z dystrybutora wody do domu. Automat do wody umożliwia nalanie wprost do butelki lub szklanki wody ciepłej lub zimnej – w zależności od potrzeby. To świetny sposób na upały latem oraz na ogrzanie się zimą. Z łatwością przy jego pracy zrobisz np. lemoniadę lub zaparzysz kawę rozpuszczalną.

Funkcje te są przy tym niezwykłe proste w obsłudze i intuicyjne dla każdego. Nie ma też ryzyka pomyłki, gdyż każdy automat do wody jest w sposób czytelny oznaczony.

Dystrybutor przypomina o regularnym spożywaniu wody

Woda to życiodajny składnik, a sama obecność sprzętu przypomina o jej regularnym i obfitym spożywaniu. Dzięki temu zawsze będziesz pamiętać, żeby w biegu napić się, chociaż szklanki wody.

Poza tym możesz ustawić sobie specjalną aplikację na telefon, która zawsze podpowie o konieczności napicia się wody, korzystając z dystrybutora wody. Wygodne i bardzo skuteczne!

Mniej plastiku w Twoim otoczeniu

To chyba jeden z najważniejszych powodów, dla których automat do wody przyda się w Twoim otoczeniu lub biurze. Jako społeczeństwo generujemy rocznie miliony ton plastiku, który nie rozkłada się szybko, powodując degradację środowiska przyrodniczego. Woda zamykana w plastikowej butelce jest jednym z głównych winowajców takiego stanu rzeczy. Eliminując tzw. butelkowaną wodę ze swojego życia, przyczyniasz się do zmniejszonej ilości plastiku w otoczeniu.

Wystarczy, że zakupisz wielorazową butelkę (bidon) i tam będziesz nalewać wodę z dystrybutora. W ten prosty sposób zawsze będziesz mieć dostęp do napoju, a jednocześnie nie wygenerujesz kolejnych, niepotrzebnych kilogramów tworzywa sztucznego, które później trzeba zutylizować. Warto przemyśleć ten proekologiczny argument!

Oszczędzisz miejsce w lodówce

Na koniec coś dla osób praktycznych. Automat do wody to urządzenie, które pomoże Ci zaoszczędzić miejsce w lodówce. Nie musisz już wstawiać plastikowej butelki, aby schłodzić ją latem, gdyż zawsze będziesz mieć dostęp do chłodnego napoju prosto z dystrybutora. To samo jest z kostkami lodu – nie będą Ci już one potrzebne.

Dostęp do świeżej, chłodnej, niezanieczyszczonej wody to coś, czego możesz oczekiwać od pracy dystrybutora. Nie zwlekaj więc i postaw go w swoim biurze, domu lub jako wyposażenie magazynu, ciesząc się najlepszym smakiem wody – prosto z kranu!