Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

5 cech charakteryzujących skrzyniopalety.

1. Podstawa

Wyróżniamy kilka różnych podstaw skrzyniopalet. Pierwszą z nich są skrzyniopalety na czterech stopach. Na takie rozwiązanie decydują się Klienci, którzy nie sztaplują swoich pojemników oraz nie przemieszczają ich zbyt często. Kolejną podstawą są płozy, kolejno dwie oraz trzy płozy. Paletopojemniki o wymiarze podstawy 120x80cm występują wyłącznie w wariancie dwóch płóz. Większe pojemniki o wymiarze podstawy 120x100cm dostępne są także na trzech płozach. Ten rodzaj  skrzyniopalet dedykowany jest na magazynach gdzie eksploatacja pojemników jest wysoka.  Ostatni rodzaj dostępnych podstaw to skrzyniopalety na kołach. Rozwiązanie dedykowane Klientom poszujujących mobilnych skrzyniopalet.

 

2. Ażurowe bądź pełne siany

Pojemniki wielkogabarytowe dostępne są w dwóch wariantach form. Skrzyniopalety ażurowe dedykowane są dla przemysłu sadowniczego, natomiast skrzyniopalety pełne mają szerokie zastosowanie w takich gałęziach przemysł jak przemysł: maszynowy, środkówtransportu, poligraficzny, odzieżowy, drzewnyczy metalowy.

 

3. Atest na kontakt z żywnością

Skrzyniopalety produkowane są z dwóch rodzajów materiału. Pierwszym z nich jest polipropylem, który posiada atest na kontakt z żywnością, drugim rodzajem materiały jest regranulat czyli materiał przetworzony, który w/w atestu nie posiada. Obydwa materiały mają taką samą odporność na kwasy czy chemikalia.

 

4. Kran odpływowy

Standardowo skrzyniopalety nie posiadają miejsca w którzym można zamontować by kran odpływowy. Skrzyniopaleta plastikowa na 3 płozach, Wym. zew.: 1200x1000x760mm posiada dedykowane miejsce dla montażu kranu. Do wyboru kolejno: kran na długim boku oraz kran na krótkim boku.

5. Zewnętrzne ożebrowanie

Ożebrowanie skrzyniopalet powoduje iż są one bardziej wytrzymałe przy transporcie oraz przede wszystkim przy układaniu w stosie/sztaplowaniu. 

Oficjalny partner