Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Bezpieczeństwo w magazynie - strona 1

Bezpieczeństwo w magazynie to zagadnienie obszerne, dotyczące nie tylko ochrony pracowników, ale również składowego towaru. Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom to obowiązek każdego pracodawcy, jednak nie należy zapominać również o zabezpieczeniu towarów w magazynie.

Aby lepiej zobrazować problem przestrzegania zasad bezpieczeństwa, zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułami tematycznymi.

W tej sekcji bazy wiedzy znajdą Państwo informacje, w jaki sposób ochronić pracownika przed nieszczęśliwym wypadkiem przy pracy, jakie przepisy prawa powinny być przestrzegane przez pracodawców.

Zdobędą Państwo wiedzę na temat bezpiecznego składowania odpadów niebezpiecznych, bezwypadkowego transportu w magazynie czy też oznakowania wszelkich miejsc niebezpiecznych. Każdy czytelnik znajdzie tu interesujące informacje dotyczące odzieży ochronnej oraz akcesoriów BHP, zapewniających dodatkową ochronę w miejscu pracy.

Zapraszamy do lektury.

Systemy składowania - substancje niebezpieczne

Magazynuj.pl - 2016-03-21

Podstawowym, a zarazem najważniejszym aspektem przy przechowywaniu substancji niebezpiecznych jest dobór odpowiednich pojemników. Wykonane z odpornego na chemikalia materiału, nie ulegają pęknięciom, gwarantują..

Nie dopuść do wypadku w magazynie

Magazynuj.pl - 2016-02-08

Od 12 do nawet 63,5 tys. złotych - to jednorazowy koszt wypadku w gospodarce magazynowej i transporcie, szacowany przez PIP - Państwową Inspekcję Pracy. Dlatego alarmujemy, zainwestuj w rozwiązania!

Bezpieczny transport na hali i w magazynie

Magazynuj.pl - 2015-12-21

W każdym magazynie nie powinno zabraknąć wózków transportowych. Są dostępne w wielu wariantach, co umożliwia przewożenie ładunków o różnych..

BHP w magazynie, przestrzegasz?

Magazynuj.pl - 2015-10-22

W magazynie nie powinno zabraknąć też środków ochrony osobistej. Każdy pracodawca musi zapewnić pracownikowi odzież i obuwie robocze, rękawice, środki myjące oraz dodatkowe artykuły jak przedmioty ochraniające głowę i..

Jak zmniejszyć koszty wypadków w magazynach?

Magazynuj.pl - 2015-09-14

Tanich rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo pracy w gospodarce magazynowej jest bardzo dużo. Przykładem mogą być elementy tzw. biernej ochrony konstrukcji regałów, a konkretnie - uszczelki przeciwuderzeniowe z gumy EPDM.

Odpowiednie wyposażenie magazynu a poziom bezpieczeństwa pracy

magazynuj.pl - 2015-01-12

Kwestie związane z zapewnieniem bezpiecznych warunków ciążą na każdym pracodawcy. Odpowiedzialność jest o tyle duża, gdyż chodzi przede wszystkim o zdrowie i życie pracowników, a nierzadko również wpływa na..

Wysokość odszkodowania w sytuacji wypadku w magazynie

magazynuj.pl - 2014-09-15

Osoba, która uległa wypadkowi może starać się o odszkodowanie z tego tytułu. Roszczenie z tego tytułu może być negatywnie rozpatrzone, gdy..

Składujesz materiały niebezpieczne? Musisz to wiedzieć!

magazynuj.pl - 2014-06-16

Kwestie związane z magazynowaniem ciekłych materiałów niebezpiecznych są podyktowane przepisami prawa. Nieprzestrzeganie wymogów grozi skażeniem ekosystemu oraz nałożeniem kary..

Zabezpieczając magazyn zapłacisz niższą stawkę za ubezpieczenie

Magazynuj.pl - 2014-06-10

Przedsiębiorcy nastawieni na efektywne zarządzanie magazynem inwestują w szereg zabezpieczeń. Taka inwestycja będzie wsparciem dla..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat zasad bepieczeństwa w magazynie. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.