Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Apteczki przemysłowe - strona 1

Apteczka pierwszej pomocy to niezbędny element wyposażenia każdego zakładu pracy. Powinna znajdować się w łatwo dostępnym miejscu i posiadać wyposażenie niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Jej zawartość musi być dostosowana do warunków pracy i często ukierunkowana jest na konkretne urazy mogące przytrafić się podczas wykonywanej pracy.

Szeroki wybór produktu i różnorodność w wyposażeniu sprawia, iż można z powodzeniem wybrać odpowiednią do każdego miejsca. Aby ułatwić Państwu zakup, zapraszamy do zapoznania się z artykułami, które zawierają wszelkie potrzebne informacje.

W tej sekcji bazy wiedzy znajdą Państwo artykuły, które pomogą wybrać odpowiedni rodzaj apteczek przemysłowych. Dowiedzą się Państwo, jakie są ich rodzaje, czym się różnią i jakie mają wyposażenie. Zamieszczone informacje pomogą Państwu na dobór odpowiedniej apteczki zgodnie z przeznaczeniem. Zapraszamy do lektury.

Apteczka jako obowiązkowe wyposażenie miejsca pracy.

Magazynuj.pl - 2021-01-04

Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie ochrony życie i zdrowia zatrudnionych osób w miejscu ich pracy. Niezbędne jest więc wyposażenie zakładu pracy w apteczki pierwszej pomocy, aby w razie potrzeby było możliwe sprawne udzielanie pomocy przedmedycznej poszkodowanym osobom. 

Czym różnią się od siebie apteczki z wyposażeniem i którą wybrać?

Magazynuj.pl - 2017-03-19

Apteczka pierwszej pomocy to produkt, który dzięki swemu odpowiedniemu wyposażeniu ułatwi udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej. Powinna być dostosowana do..

Apteczki pierwszej pomocy. Rodzaje, specyfikacja oraz zastosowanie.

Magazynuj.pl - 2016-08-08

Aby dobrze dobrać rodzaj apteczki, warto najpierw zapoznać się z obowiązującymi symbolami norm i odpowiadającym im wyposażeniem. Wyposażenie DIN 13164 jest przeznaczone do..

Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować Państwa artykułami i poradnikami. W tej sekcji bazy wiedzy zamieściliśmy spis wszystkich artykułów na temat apteczek przemysłowych. Baza wiedzy jest regularnie powiększana o nowe artykuły, porady i przewodniki, które przybliżą Państwu ofertę naszego sklepu. Do Państwa dyspozycji mamy także zespół ekspertów, gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Zapraszamy już dziś.