Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Worek BIG BAG 3. 2 uchwyty, wym. 625x625x1200mm - 20 szt.

Cennik:
komplet
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
263,52 zł
ocena
5/5

Opinie

Ocena: 5/5

Autor: Jaromir

worki zgrabne, uchwyty uszyte tak jak należy, polecam worki tego producenta! Zdecydowanie w tej cenie lepszych nie znajdziecie.


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty

O produkcie:

BIG BAG to wygodne, wielorazowe opakowania do magazynowania i transportowania produktów pylących oraz sypkich różnego typu. Znajdują zastosowanie tak w przemyśle, jak i w produkcji, a także na przykład do wywożenia gruzu i resztek budowlanych. Worek BIG BAG jest alternatywą dla sztywnych opakowań; gdy jest pusty, jest od nich zdecydowanie łatwiejszy w przechowywaniu. Worki wyposażone są w dwa około 45-centymetrowe uchwyty, ma płaskie dno. Istnieje możliwość wykonania nadruku (przy zamówieniu powyżej 100 sztuk), a także doszycia kieszonki na etykietę informacyjną. Komplet zawiera 20 sztuk.

Dane techniczne:

Nr art.IWBB-05-KOMPLET
Wymiary [mm]625 x 625 x 1200
Ładowność [kg]500
Materiałtkanina niepowlekana PP
Góraotwarta
Dnozamknięte
Waga [kg]0,5
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Worki kontenerowe typu big-bag są bardzo popularnym opakowaniem, które pozwalają na przechowywanie wielkopojemnościowe. Podstawowe cechy to przede wszystkim prostota ich wielokrotnego napełniania, opróżniania i przemieszczania. Również ich niska cena sprawia, że są bardzo konkurencyjne dla tradycyjnych opakowań.