Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wanna ociekowa na 2 beczki, wym. 830 x 1225 x 310 mm

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
Zapytaj o ten produkt
984,10 zł
ocena

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.

O produkcie:

Wanna ociekowa na 2 beczki przeznaczona do składowania beczek, pojemników z olejami, substancjami brudzącymi, materiałami zapalnymi itp.

Wykonane z blachy stalowej.

Rodzaj wykończenia - ocynkowane lub malowane proszkowo. 

Możliwość intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach przemysłowych.

Prezentowany materiał jest towarem na specjalne zamówienie.
Towar wykonany na specjalne zamówienie Klienta nie podlega zwrotom: zgodnie z treścią ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta.


UWAGA!
Koszt transportu wyceniany indywidualnie!

Dane techniczne:

Nr art. EWO-3
Wymiary [mm]830 x 1225 x 310
Ilość beczek2
Rodzaj wannyociekowa
Wykończenieocynk / malowanie proszkowe
Materiałblacha stalowa
Waga [kg]35
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

 

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

 

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

 

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"


Oficjalny partner