Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent sypki, granulat mineralny - ekologiczny Biotech uniwersalny (worek 15 kg)

Cennik:
szt.
2-3 dni
39,84 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent sypki o bardzo niskiej emisji pyłów i wysokiej zdolności wchłaniania. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu. Odporny na ścieranie przy poddaniu działaniu mechanicznemu. Po wchłonięciu płynu nie ulega rozkładowi.  Oferowany w formie granulatu o wielkości granulek od 0,125 do 4 mm.

Przeznaczony do usuwania wszelkiego typu wycieków, od płynów przemysłowych, przez węglowodory (ropa, benzyna, oleje), rozpuszczalniki organiczne, do związków zasadowych. Charakteryzuje się dobrymi właściwościami absorpcyjnymi oraz mechanicznymi. Przeznaczony do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, do usuwania wycieków spod maszyn, urządzeń, nieszczelnych pojemników i beczek oraz placów manewrowych. Po użyciu sorbentu i wchłonięciu rozlanego płynu powierzchnie są bezpieczne, czyste, suche i gotowe do ruchu ludzi i pojazdów.

Zastosowanie:

  • Do zwalczania skutków wycieku wszelkich substancji płynnych (z wyjątkiem kwasów) na drogach, w stacjach paliw, warsztatach, lotniskach, magazynach itp.
  • Szybkie i wygodne usuwanie skutków wypadków drogowych - wycieku olejów, ropy i innych substancji nieznanego pochodzenia
  • Skutecznie usuwa wycieki niebezpiecznych płynów na posadzkach i w warsztatach

Niezwykle wydajny, pochłania blisko 150% łącznej masy.

Powierzchnie po użyciu sorbentu są bezpieczne, czyste, suche i gotowe do ruchu pojazdów po wchłonięciu rozlanego płynu.

Po użyciu sorbent nie ulega rozkładowi, nie zawiera dodatków chemicznych, nie modyfikowany, odporny na ścieranie przy poddaniu działaniu mechanicznemu, bardzo niska emisja pyłu.

Producent ECCO LOGIC
Nr art. EL-SOR-MIN-15kg
Kolor jasnobrązowy
Granulacja 0,125 - 0,4 mm
Gęstość nasypowa 970g/l
Zdolność wchłaniania do 150 % łącznej masy
Waga [kg] 15

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Sposób użycia sorbentu:

Na rozlaną ciesz wysypać cienką warstwę sorbentu. Zmiana natężenia barwy świadczy o zachodzących procesach wchłaniania - brak zmiany barwy sorbentu świadczy o zakończonym procesie absorpcji.