Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Sorbent sypki, granulat mineralny Abso'net Multisorb (worek 20 kg)

Cennik:
op
Chwilowo niedostępny
47,58 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Sorbent sypki o dużych, jasnoszarych granulkach, bardzo niskiej emisji pyłów i wysokiej zdolności wchłaniania. Lekki, łatwy w transporcie i wygodny w stosowaniu. Odporny na ścieranie przy poddaniu działaniu mechanicznemu. Po wchłonięciu płynu nie ulega rozkładowi. Wytwarzany z drobno zmielonego minerału o nazwie alganit. Oferowany w formie granulatu o wielkości granulek od 0,6 do 3,4 mm.

Przeznaczony do usuwania wszelkiego typu wycieków, od płynów przemysłowych, zawiesin wodnych, przez węglowodory (ropa, benzyna, oleje), rozpuszczalniki organiczne, do związków zasadowych. Charakteryzuje się dobrymi właściwościami absorpcyjnymi oraz mechanicznymi. Przeznaczony do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, do usuwania wycieków spod maszyn, urządzeń, nieszczelnych pojemników i beczek oraz placów manewrowych. Po użyciu sorbentu i wchłonięciu rozlanego płynu powierzchnie są bezpieczne, czyste, suche i gotowe do ruchu ludzi i pojazdów.

Zastosowanie:

  • Do zwalczania skutków wycieku wszelkich substancji płynnych (z wyjątkiem kwasu fluorowodorowego) na drogach, w stacjach paliw, warsztatach, lotniskach, magazynach itp.
  • Szybkie i wygodne usuwanie skutków wypadków drogowych - wycieku olejów, ropy i innych substancji nieznanego pochodzenia
  • Skutecznie usuwa wycieki niebezpiecznych płynów na posadzkach i w warsztatach

Niezwykle wydajny, pochłania blisko 100% własnego ciężaru.

Powierzchnie po użyciu sorbentu są bezpieczne, czyste, suche i gotowe do ruchu pojazdów po wchłonięciu rozlanego płynu.

Po wchłonięciu płynu sorbent nie ulega rozkładowi, nie zawiera dodatków chemicznych, nie modyfikowany, odporny na ścieranie przy poddaniu działaniu mechanicznemu, bardzo niska emisja pyłu, dobra skuteczność przy wchłanianiu kwasów, w tym silnych, ognioodporny.

Producent Topserw
Nr art. 115.200.100
Kolor jasnobrązowy
Granulacja 0,6 - 3,4 mm
Surowiec alganit
Gęstość nasypowa 660 g/l
Zdolność wchłaniania wg AFNOR NF T 90-361 dla wody 101%, dla oleju napędowego 104%
Waga [kg] 20

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Sposób użycia sorbentu:

Na rozlaną ciesz wysypać cienką warstwę sorbentu. Zmiana natężenia barwy świadczy o zachodzących procesach wchłaniania - brak zmiany barwy sorbentu świadczy o zakończonym procesie absorpcji.