Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Skrzyniopaleta plastikowa na 4 kołach (wym. 1200x1000x800 mm)

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
1 057,25 zł
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Skrzyniopalety z tworzywa są alternatywą do opakowań kartonowych oraz drewnianych. Dzięki swojej wytrzymałości są one najczęściej wybieranymi produktami. W przeciwieństwie do palet drewnianych pojemniki wielkogabarytowe nie wchłaniają wody, dzięki czemu odznaczają się stabilną wagą oraz co ważniejsze są odporne na korozje i grzyby.

Koła pozwalają na swobodne przemieszczanie skrzyniopalet po powierzchni magazynowej. Dzięki mobilności decydują się na nie magazyny o dużej częstotliwości produkcyjnej. Dodatkowo skrzyniopaleta z kołami na przechowywanie, jak i przemieszczanie towarów.

  • pełne ściany i dno,
  • trzy koła skrętne i jedno koło z hamulcem,
  • materiał PP

Wykonujemy również ten produkt na zamówienie w niestandardowych wymiarach!

Producent Georg
Nr art. 30-01210-0001-7000-0101.001
Wymiary zewnętrzne [mm] 1200 x 1000 x 800
Wymiary wewnętrzne [mm] 1145 x 945 x 620
Pojemność [l] 685
Materiał PP
Wysokość użytkowa [mm] 590
Wysokość w stosie [mm] 770
Kolor szary
Ścianki pełne
Dno pełne
Waga [kg] 33

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Do produkcji skrzyniopalet plastikowych wykorzystywany jest polietylen o dużej gęstości – HDPE (z ang. high-density polyethylene) charakteryzujący się m.in. dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością chemiczną. Zwiększona wytrzymałość opakowań wpływa pozytywnie na ich żywotność, co jest niewątpliwą zaletą, zwłaszcza gdy wymagane są ich częste załadunki, rozładunki, transport i przestawianie. Skrzyniopalety z HDPE są wystarczająco sztywne, aby można je ustawiać w wysokie stosy(obciążenie statyczne wynosi, zależnie od producenta, 4000–5000 kg).

 

Opakowania zbiorcze z tworzyw sztucznych cechują się także bardzo gładkimi ścianami wewnętrznymi, zapewniając tym samym optymalną ochronę owoców przed uszkodzeniami.

 

Mają także inną niepodważalną zaletę – polietylen, z którego są wykonane można bardzo łatwo utrzymać w czystości, a więc mycie i dezynfekcja nie będą nastręczać problemów. Skrzyniopalety z tworzywa są alternatywą do opakowań kartonowych oraz drewnianych. Dzięki swojej wytrzymałości są one najczęściej wybieranymi produktami