Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Siatkowa obudowa palety otwierana z boku 1200x800

Cennik:
szt.
Dostępność ograniczona prosimy o kontakt telefoniczny.
PRODUKT ARCHIWALNY
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Obudowa w połączeniu z paletą drewnianą jest samodzielnym kontenerem i umożliwia składowanie oraz transport towarów luzem, przy użyciu palet. Możliwość piętrowania do czterech zestawów (obudowa z paletą) pozwala ograniczyć do 1/4 wykorzystywaną powierzchnię magazynową konieczną dla składowania takiej samej liczby produktów. W transporcie możliwość postawienia dwóch obudów wraz z paletami na sobie (wysokość łączna 2040 mm) umożliwia optymalne wykorzystanie objętości części ładunkowej pojazdu. Ramka uchylna na frontowej albo bocznej ścianie zapewnia łatwy dostęp do towaru wewnątrz obudowy. 

Możliwość dużego obciążenia pojedynczej obudowy sprawia, iż sprawdza się ona nie tylko jako pojemnik na lekkie produkty składowane luzem, lecz również jako stabilny system organizacji cięższych produktów na niewielkiej powierzchni przy zachowaniu łatwości ich przemieszczania. Dzięki niewielkim wymiarom po złożeniu (grubość tylko 90 mm) obudowa, gdy nie jest używana, nie zabiera zbędnej powierzchni magazynowej.

Pokrycie: cynk galwaniczny + lakier. 

Dane techniczne: Konstrukcja obudowy wykonana z prętów stalowych i siatek zgrzewanych. Od dołu i góry wykończona zetownikami. Na froncie lub boku ramka uchylna. 

Nośność (przy zastosowaniu europalet i równomiernym obciążeniu): 

  • 1 obudowa: 900kg; 
  • 2 obudowy: 900kg+750kg; 
  • 3 obudowy: 900kg+500kg+500 kg; 
  • 4 obudowy: 900kg+500kg+300kg+300 kg.
Producent Damnix
Nr art.
Wymiary [mm] 1207x807x897
Ładowność [kg] 900
Pokrycie cynk galwaniczny + lakier
Waga [kg] 35

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl