Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Paleta wychwytowa mobilna na 1 beczkę o pojemności 200 l, wym. 740 x 890 x 950 mm - (PRODUKT ARCHIWALNY)

Cennik:
szt.
24-48 h
Zapytaj o ten produkt
PRODUKT ARCHIWALNY
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Wanna wykonana ze stali o grubości 2,5 mm. Konstrukcja w całości spawana, pokryta trwałym lakierem proszkowym. Posiada pochwyt i kółka, które umożliwiają łatwe i wygodne przemieszczanie wanny po terenie hali produkcyjnej. Spełnia wymagania dotyczące przepisów ochrony środowiska.

Pojemność zbiornika ociekowego eliminuje rozlewanie się płynów poza wanną wychwytową z nieszczelnego pojemnika. Wymiary palety i jej pojemność spełniają najbardziej ostre wymagania dotyczące kontrolowania wycieków w zakładach przemysłowych.

Samo ustawiające się kratownice są łatwe do zdjęcia i czyszczenia. Paleta pozwala na bezpieczne składowanie jednej beczki o pojemności 200 l. Przystosowana do składowania materiałów zapalnych, wysoce zapalnych i silnie zapalnych.

Dane techniczne:

ProducentTopserw
Nr art.110.240.000
Pojemność wychwytowa [L]200
Ładowność [kg]250
Wymiary D*S*W [mm]740 x 890 x 950
Kolorczerwony
Magazynowanie1 x 200 l
Materiałstal
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Stosowanie palet wychwytowych pozwala uniknąć wysokich kar, nakładanych przez instytucje powołane do kontroli norm ochrony środowiska za ich nieprzestrzeganie.

 

Wycieki to poważne zagrożenie dla zdrowia oraz życia pracownika. Śliska nawierzchnia zwiększa ryzyko wypadku przy pracy, a co za tym idzie, wypłatę odszkodowania oraz przestój w pracy. Dodatkowe zagrożenia wiążą się z rodzajem składowanej substancji np. wycieki substancji łatwopalnej stwarzają ryzyko wystąpienia pożaru, zaś substancję żrące - takie jak silne kwasy - zagrożenie uszkodzenia ciała na skutek kontaktu.

 

Wysoka jakość - odporność na działanie chemikaliów w tym kwasów i substancji korozyjnych, dzięki zastosowaniu bardzo trwałego i mocnego polietylenu.

 

Przyjazne dla środowiska - wanny wychwytowe chronią środowisko zapobiegając przedostawaniu się do niego substancji niebezpiecznych dodatkowo, wanny wychwytowe pomagają w organizacji przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają segregację i identyfikację składowanych substancji"

MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com