Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Osłony z drewnem UPN

Cennik:
Na indywidualne zamówienie
Zapytaj o ten produkt
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Opinie

Brak opini ...


Wystaw opinię o produkcie

Dziękujemy za wystawienie opinii.
Magazynuj.pl - Zwroty
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

O produkcie:

Metalowe osłony z drewnem.
 
Dbaj o bezpieczeństwo w magazynie! Gdy konstrukcje regałowe nie są odpowiednio zabezpieczone, narażamy je na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia spowodowane na przykład pracą wózków widłowych – szczególnie w wąskich korytarzach o małym polu manewru! Odpowiednie osłony regałów chronią je przed koniecznością wymiany konstrukcji na nowe (co jest bardzo kosztowne). Te metalowe osłony z drewnem są doskonałym sposobem na zabezpieczenie regałów i zaoszczędzenie na ewentualnej wymianie. 
 
Duża stabilność osłon.
 
Osłony są montowane na kotwy M12 przez przytwierdzanie do podłogi dla większej stabilności. Montuje się je błyskawicznie – w przypadku uderzenia wózkiem widłowym wystarczy jedynie wymienić belkę na drewnianą. Wykończenie w kolorze żółtym RAL 1023 dla większej widoczności.
 
Osłony są dostępne w dwóch wymiarach:
  • 100 x 225 mm;
  • 100 x 400 mm.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Zgodnie z treścią ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta, towar wykonany na specjalne zamówienie nie podlega zwrotom. Możemy przygotować produkt na zamówienie w niestandardowych wymiarach. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.

Towar na specjalne zamówienie.
Zgodnie z treścią ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta, towar wykonany na specjalne zamówienie nie podlega zwrotom.


UWAGA!
Koszt transportu wyceniany indywidualnie!

Dane techniczne:

Nr art.EOU-1, EOU-2
OpisUPN
Wymiary [mm]100 x 225 / 100 x 400
Waga [kg]4,95
Materiałstal
Płaskownik [mm]200 x 200
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Wśród akcesoriów magazynowych znaleźć można metalowe osłony regałów montowane do podłoża za pomocą kotew, ale także osłony z tworzywa najczęściej montowane bezpośrednio na regale. Każda z osłon posiada zalety, natomiast priorytetem jest wytrzymałość oraz odporność na uderzenia. W tych kryteriach osłony stalowe nadal pozostają bezkonkurencyjne, dlatego też są najczęściej wybieraną formą zabezpieczenia regałów.

nazwa Nr art. cena netto cena brutto
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com