Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Osłony z drewnem UPN

Cennik:
szt.
Na indywidualne zamówienie
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Metalowe osłony z drewnem.
 
Dbaj o bezpieczeństwo w magazynie! Gdy konstrukcje regałowe nie są odpowiednio zabezpieczone, narażamy je na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia spowodowane na przykład pracą wózków widłowych – szczególnie w wąskich korytarzach o małym polu manewru! Odpowiednie osłony regałów chronią je przed koniecznością wymiany konstrukcji na nowe (co jest bardzo kosztowne). Te metalowe osłony z drewnem są doskonałym sposobem na zabezpieczenie regałów i zaoszczędzenie na ewentualnej wymianie. 
 
Duża stabilność osłon.
 
Osłony są montowane na kotwy M12 przez przytwierdzanie do podłogi dla większej stabilności. Montuje się je błyskawicznie – w przypadku uderzenia wózkiem widłowym wystarczy jedynie wymienić belkę na drewnianą. Wykończenie w kolorze żółtym RAL 1023 dla większej widoczności.
 
Osłony są dostępne w dwóch wymiarach:
  • 100 x 225 mm;
  • 100 x 400 mm.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Zgodnie z treścią ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta, towar wykonany na specjalne zamówienie nie podlega zwrotom. Możemy przygotować produkt na zamówienie w niestandardowych wymiarach. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.
Producent METAL/EMTUL
Nr art. EOU-1, EOU-2
Opis UPN
Wymiary [mm] 100 x 225 / 100 x 400
Waga [kg] 4,95
Materiał stal
Płaskownik [mm] 200 x 200

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Wśród akcesoriów magazynowych znaleźć można metalowe osłony regałów montowane do podłoża za pomocą kotew, ale także osłony z tworzywa najczęściej montowane bezpośrednio na regale. Każda z osłon posiada zalety, natomiast priorytetem jest wytrzymałość oraz odporność na uderzenia. W tych kryteriach osłony stalowe nadal pozostają bezkonkurencyjne, dlatego też są najczęściej wybieraną formą zabezpieczenia regałów.