Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

BIO wypełniacze do paczek Bublaki (wym. 40cm x 33cm) 300mb

Cennik:
szt.
24-48 h
PRODUKT ARCHIWALNY
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Bublaki to wypełniacze do paczek gwarantujące ochronę przesyłanych produktów. Zapewniają one amortyzację i wypełniają wolną przestrzeń w paczce, uniemożliwiając przemieszczanie się jej zawartości, redukując wstrząsy i uderzenia. Jest to proste i wytrzymałe rozwiązanie do zabezpieczenia lekkich i średnich przesyłek. Są one niezastąpione w transporcie towarów wrażliwych na uszkodzenia takich jak szkło lub elektronika bez względu na czynniki takie jak temperatura czy wilgoć. Maty Bublaki są podzielone na komory powietrzne, dzięki czemu zyskują elasyczność i pozwalają na dokładne owinięcie i dopasowanie ich do chronionych przedmiotów. Dodatkowym atutem worków powietrznych jest ich znikoma waga, dzięki czemu zabezpieczenie przesyłki jej dodatkowo nie obciąża.

Nienapompowane i nawinięte na rolki maty zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu potrzebują bardzo mało przestrzeni co ogranicza koszty ich magazynowania. Wypełniacze pompowane są bezpośrednio na stanowisku pakowania i dokładnie w takiej ilości jaka jest obecnie potrzebna. Maszyna do napełniania Bublaków jest prosta w użyciu i ma kompaktową konstrukcję, dzięki czemu można ją zainstalować w dowolnym miejscu. Maty powietrzne mogą być dodatkowo używane wielokrotnie albo poddane recyklingowi.

Bublaki w kolorze fioletowym są produktami biodegradowalnymi. Testy wykazały, że biodegradują one po kontakcie z glebą lub innymi materiałami biodegradowalnymi po 180 dniach. Zakopane w glebie lub kompostowniku rozłożą się na wodę, dwutlenek węgla i tlenek wapnia. Biodegradacja następuje zarówno w warunkach tlenowych, jak i beztlenowych.

Producent DM
Nr art. DM-B4033GMX
Wysokość [mm] 400
Szerokość [mm] 330
Sposób napełnienia Maszynowy
Materiał GMX (biodegradowalny)
Długość rolki 300 mb
Grubość folii [μm] 20

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl