Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Barierka ochronna (dł. 1500 mm)

Cennik:
szt.
Na indywidualne zamówienie
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Zapytaj o ten produkt

Średnia ocena produktu:
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com


Skuteczna barierka zabezpieczająca – do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz

W naszym asortymencie posiadamy liczne elementy zabezpieczenia przedsiębiorstw, które umożliwiają skuteczne wytyczenie ciągów komunikacyjnych. Do kategorii najskuteczniejszych produktów należy prezentowana barierka zabezpieczająca. To mierzący 1500mm element, który ułatwia zachowanie porządku w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.

Czym charakteryzuje się nasza barierka ochronna? Ma ocynkowane wykończenie i jest malowana proszkowo na żółto, dzięki czemu widać ją z dalszej odległości. Z łatwością ją zamontujesz (stosuje się do tego kotwy M12) oraz doskonale chroni wytyczone strefy.

Barierka ochronna z naszego asortymentu – gdzie może być zastosowana?

Prezentowana barierka zabezpieczająca umożliwia wytyczenie ciągów komunikacyjnych pieszych i kołowych w magazynach czy halach produkcyjnych. Nadaje się też do wykorzystania na parkingach wewnętrznych i zewnętrznych oraz przy ograniczaniu ruchu kołowego i zabezpieczaniu chodników czy dróg rowerowych. Serdecznie zachęcamy do zakupu.

  • Doskonała ochrona w strefach magazynowych o dużym ruchu pojazdów.
  • Służy do zabezpieczenia ciągów komunikacyjnych.
  • Przytwierdzana do podłogi celem zwiększenia odporności na uderzenia.
  • Montaż 4 kotwy M12.
  • Wykończenie ocynkowane lub malowane proszkowo na kolor żółty RAL 1021, istnieje możliwość domalowania czarnych pasów (cena wzrasta o 15%). 
  • Wymiary 1500 mm dł. x 1000 mm wys.

Korzyści:

  • Rzeczywiste odseparowanie pojazdów od budynków, maszyn i innych elementów narażonych na uderzenia przez pojazdy.
  • Skuteczne i jednoznaczne wydzielenie ciągów ruchu kołowego.

Wykonujemy również ten produkt na zamówienie w niestandardowych wymiarach! Przy większych zamówieniach ceny ulegają obniżce.

Producent METAL/EMTUL
Nr art. EB-8
Średnica rury [mm] 40
Waga [kg] 14,43
Długość [mm] 1500
Wykończenie ocynkowane / malowane RAL 1021
Powierzchnia [m2] 0,76

magazynuj.pl Reviews with ekomi-pl.com
Czy wiesz że ...
Magazynuj.pl

Bariery dla pieszych zostały zaprojektowane z myślą o oddzieleniu ruchu pieszego i maszyn od ruchu kołowego i innych potencjalnych źródeł zagrożenia. Bariery jednoznacznie wyznaczają drogi przeznaczone do ruchu pieszego, transportu urządzeń, itp. Mogą być wykorzystane do organizacji ruchu na budowach. Bariery mogą być stosowane w magazynach, zakładach przemysłowych, portach lotniczych, wokół kanałów naprawczych i budynków, wewnątrz jak i na zewnątrz. Bariery można w prosty sposób uzupełnić o bramki uchylne, bramki przesuwne, tablice ze znakami i nakładki ochronne.