Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Zawiesia pasowe

Zawiesia pasowe wykorzystywane są do transportu ciężkich ładunków, w szczególności gdy przenoszony ładunek nie został wyposażony w punkty zaczepowe.

Zawiesia dźwigowe wykonane zostały z poliestru najwyższej jakości według wymaganych norm krajowych i europejskich.

Produkt oferowany w różnych konfiguracjach:

  • udźwig: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 t,
  • długość: od 1 do 10 m.
czytaj więcej
5,52 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 1 tona. Dostępne w różnych długościach.

więcej
9,60 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 2 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
15,12 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 3 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
26,52 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 4 tony. Dostępne w różnych długościach.

więcej
33,00 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 5 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
93,60 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 6 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
176,76 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 8 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej
225,36 zł

Zawiesie pętlowe o dużej wytrzymałości, wykonane z poliestru wysokiej jakości. Dopuszczalne obciążenie robocze - 10 ton. Dostępne w różnych długościach.

więcej

Oficjalny partner