Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Transportowe wózki platformowe

Wózek transportowy jest niezbędnym elementem wyposażenia sklepu, magazynu, hali czy szkoły. Niektóre miejsca pracy wymagają zastosowania platformy na kółkach lub wózka ręcznego do szybkiego i łatwego transportu. Wielofunkcyjność wózków platformowych pozwala na zastosowanie ich w każdym przemyśle. Platformy sprawdzają się w przewożeniu materiału drobnicowego np. pojemników plastikowych, paczek, jak i wielkogabarytowych, np. worków BIG BAG czy beczek. Płaska powierzchnia wózka pozwala na transport szeroko pojętego towaru (przewóz kartonów, beczek, części). Stosowane zabezpieczenia antykorozyjne i użycie stali nierdzewnej umożliwiają korzystanie z wózka przez długie lata.

626,15 zł

Wózek do przewozu palet euro.

więcej
710,85 zł

Wózek do przewozu palet euro.

więcej
790,60 zł

Funkcjonalny wózek transportowy wykorzystywany do przewozu towarów oraz małych palet. Zastosowanie w magazynach, sklepach, hurtowaniach.

więcej
796,50 zł

Wózek transportowy Carry 80 z platformą drucianą, koła TENTE.

więcej
849,60 zł

Wózek transportowy Carry 80 z platformą drewniana, koła TENTE.

więcej
926,30 zł

Kontenery siatkowe to mobilne pojemniki. Szerokie spektrum zastosowań.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Wózek transportowy CARRY 120 w opcji z platformą drucianą, koła TENTE.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Wózek transportowy CARRY 120 z platformą pełną, koła TENTE.

więcej

O czym pamiętać wybierając wózek platformowy?

Należy zastanowić się, czy wózek będzie służył do przewozu małych przedmiotów (mała platforma) czy rzeczy gabarytowych (platforma duża). Poza objętością przewożonego produktu ważny jest również maksymalny ciężar, jaki będzie nakładany na platformę. O funkcjonalności wózka świadczą również burty, zabudowane lub demontowalne boki. Burty zapewniają większe bezpieczeństwo transportowanego towaru, który nie wypadnie z powierzchni platformowej wózka podczas jego przemieszczania.

Kluczowym aspektem przy wyborze wózka są jego wymiary. Należy wziąć pod uwagę materiał, który będzie transportowany oraz miejsce jego użytkowania (powinno się rozpatrzyć ewentualne przeszkody, szerokość drzwi, schody, pokonywaną drogę, windy, korytarze, recepcje, pomieszczenia gospodarcze). Na bezpieczniejsze użytkowanie wózka ma również wpływ odpowiedni wybór kół. Koła pełne (koła z pełnej gumy) przeznaczone są do miejsc, gdzie powierzchnia jest płaska (wózek na halę przemysłową, do magazynu), używane są też przy przewożeniu materiałów o dużej wadze. Koła pompowane (koła pneumatyczne) to solidne, wykonane z grubej gumy koła z bieżnikiem. Bez problemu pokonują powierzchnie nierówne, sprawdzą się na placach o zróżnicowanym terenie.

Gwarancja magazynuj.pl dla transportowych wózków platformowych

Wózki platformowe znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione przy produkcji platformowych wózków do transportu. Każdy wózek transportowy będący w naszej ofercie jest objęty gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.