Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Ażurowe worki wielkogabarytowe

Worki wielkogabarytowe to opakowania przeznaczone do magazynowania i transportowania różnorodnych produktów. BIG BAG-i można dobrać w zależności od potrzeb sugerując się ich wymiarem, nośnością, gramaturą, budową oraz specyfikacją użytego do produkcji materiału.

1 002,84 zł

Worek BIG BAG wielokrotnego użytku, wykonany z tkaniny ażurowej, przystosowany do m.in. transportu żywności. Oferowany kontener elastyczny o konstrukcji zasypowej w postaci otwartej oraz wysypowej w formie wiązanego leja. Udźwig 500 kg. Komplet zawiera 20 szt.

więcej
1 249,28 zł

Worek BIG BAG wielokrotnego użytku, wykonany z tkaniny ażurowej, przystosowany do m.in. transportu żywności. Oferowany kontener elastyczny o konstrukcji zasypowej w postaci otwartej oraz wysypowej w formie wiązanego leja. Udźwig 1000 kg. Komplet zawiera 20 szt.

więcej
1 281,00 zł

Worek BIG BAG wielokrotnego użytku, wykonany z tkaniny ażurowej, przystosowany do m.in. transportu żywności. Oferowany kontener elastyczny o konstrukcji zasypowej w postaci wiązanego fartucha oraz wysypowej w formie wiązanego leja. Udźwig 1000 kg. Komplet zawiera 20 szt.

więcej

Ażurowe worki do transportu żywności i drewna

Częstym wyborem klientów są worki polipropylenowe (tkanina PP) z materiału powlekanego lub niepowlekanego. Proponujemy również kontenery elastyczne z tkaniny ażurowej. Zaletą używania worków ażurowych jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji dla przechowywanych produktów. Cyrkulacja powietrza powoduje dotlenienie przechowywanych produktów, co chroni je przed pleśnią. Worki z tkaniny polipropylenowej ażurowej znajdują zastosowanie głównie w transporcie. Doskonale sprawdzają się także przy składowaniu warzyw, owoców, tkanin, drewna kominkowego lub drewnianych zrębków. Ażurowe worki oferujemy z podstawą o wymiarach 900x900 mm.

Gwarancja magazynuj.pl dla ażurowych worków BIG BAG

Ażurowe worki wielkogabarytowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji worków typu BIG BAG. Oferowane przez nas worki wielkogabarytowe charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.