Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Barierki i bramki sklepowe

Bramki przykasowe to podstawowy element wyposażenia sklepów spożywczych czy marketów zapewniający ład i bezpieczeństwo. Bramki sklepowe do boksu kasowego stosowane są w placówkach handlowych oraz miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie kolejki i zaznaczenie odpowiedniego kierunku wejścia i wyjścia.

293,80 zł

Barierka studzienkowa pozwala na wygodne oznakowanie otwartych studzienek, niezabezpieczonych otworów, dziur, zapadniętej posadzki i innych elementów mogących stanowić zagrożenie dla przechodniów.

więcej
332,58 zł

Barierka harmonijkowa prosta pozwala na szybkie i widoczne oznakowanie i oddzielenie niebezpiecznego terenu. Niezależnie od tego, czy przyczyną niebezpieczeństwa są roboty drogowe, uszkodzona nawierzchnia, wyciek niebezpiecznej substancji czy prace na wysokości.

więcej
371,70 zł

Osłona panelowa na ladę zapewniająca bezpieczeństwo pracy (wym. 1000 mm x 750 mm). Stanowi ochornę przed bakteriami i wirusami w miejscach bezpośredniego kontaktu z klientem.

więcej
519,20 zł

Stojak przykołowrotowy z ramionami

więcej
554,60 zł

Bramka otwierana w prawą i lewą stronę. Otwieranie i zamykanie bramki następuje poprzez przekręcenie kluczyka w zamku.

więcej
597,50 zł

Barierka harmonijkowa, dzięki stabilnej konstrukcji i łatwości rozkładania, znakomicie sprawdzi się przy oddzielaniu terenu, na którym toczą się sprawiające zagrożenie prace, np. roboty drogowe.

więcej
Produkt na indywidualne zamówienie

Przejazd wózkowy zbudowany jest z drążka poprzecznego z rury 40

więcej
692,96 zł

Barierka nożycowa, prosta o maksymalnej długości 3,1 metra. Wykonana z polipropylenu, malowana na kolor biało-czerwony.

więcej
1 764,10 zł

Bramka obustronna - otwierana w prawą i lewą stronę. Otwieranie bramki następuje poprzez popchnięcie ramienia bramki w żądanym kierunku.

więcej
1 764,10 zł

Bramka w zależności od zamontowanego rodzaju sprężyny występuje w opcji: prawa lub lewa - otwierana w prawą lub lewą stronę.

więcej

Barierki sklepowe to solidne, wykonane z najwyższej jakości materiału, chromowane produkty przystosowane do użytkowania w pomieszczeniach. Są otwierane poprzez delikatne popchnięcie ramienia bramki, a powrót do pozycji wyjściowej następuje samoistnie, gdy wahadło sklepowe nie ma naporu. Bramki mocowane są do podłoża lub boksu kasowego. W zależności od potrzeb klienta mogą być prawo lub lewostronne. Funkcja antypaniczna zamontowana w wybranych produktach pozwala na awaryjne otwarcie bramek w sytuacjach niebezpiecznych. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu odpowiedniego naporu siły, pomimo wbudowanej, działającej blokadzie.

Proponujemy również bramki w formie przejazdu wózkowego. Zamontowanie tego typu produktu w placówce handlowej pozwala na utrzymanie porządku przy wprowadzaniu wózków do sklepu. W naszej ofercie znajdują się również stojaki przykołowrotowe z ramionami. Uniwersalność kołowrotów wejściowych sprawia, że znajdują zastosowanie w każdym sklepie, bez względu na rodzaj branży.

Gwarancja magazynuj.pl dla barierek i bramek sklepowych.

Barierki i bramki sklepowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji tego typu bramek wejściowych. Oferowane przez nas bramki charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.