Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Barierki i bramki sklepowe

Bramki przykasowe to podstawowy element wyposażenia sklepów spożywczych czy marketów zapewniający ład i bezpieczeństwo. Bramki sklepowe do boksu kasowego stosowane są w placówkach handlowych oraz miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie kolejki i zaznaczenie odpowiedniego kierunku wejścia i wyjścia. Barierki sklepowe to solidne, wykonane z najwyższej jakości materiału, chromowane produkty przystosowane do użytkowania w pomieszczeniach. Są otwierane poprzez delikatne popchnięcie ramienia bramki, a powrót do pozycji wyjściowej następuje samoistnie, gdy wahadło sklepowe nie ma naporu. Bramki mocowane są do podłoża lub boksu kasowego. W zależności od potrzeb klienta mogą być prawo lub lewostronne. Funkcja antypaniczna zamontowana w wybranych produktach pozwala na awaryjne otwarcie bramek w sytuacjach niebezpiecznych. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu odpowiedniego naporu siły, pomimo wbudowanej, działającej blokadzie.

Proponujemy również bramki w formie przejazdu wózkowego. Zamontowanie tego typu produktu w placówce handlowej pozwala na utrzymanie porządku przy wprowadzaniu wózków do sklepu. W naszej ofercie znajdują się również stojaki przykołowrotowe z ramionami. Uniwersalność kołowrotów wejściowych sprawia, że znajdują zastosowanie w każdym sklepie, bez względu na rodzaj branży.

386,10 zł

Stojak przykołowrotowy z ramionami

więcej
514,20 zł

Przejazd wózkowy zbudowany jest z drążka poprzecznego z rury 40

więcej
1 185,20 zł

Bramka obustronna - otwierana w prawą i lewą stronę. Otwieranie bramki następuje poprzez popchnięcie ramienia bramki w żądanym kierunku.

więcej
1 185,20 zł

Bramka w zależności od zamontowanego rodzaju sprężyny występuje w opcji: prawa lub lewa - otwierana w prawą lub lewą stronę.

więcej
1 988,60 zł

Kołowrót Porta‘Turna

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla barierek i bramek sklepowych.

Barierki i bramki sklepowe będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji tego typu bramek wejściowych. Oferowane przez nas bramki charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.

Oficjalny partner