Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Noże techniczne

Przemysłowe noże techniczne to profesjonalne produkty, znajdujące zastosowanie w każdej branży, w której konieczne jest docinanie, przecinanie czy wykrawanie poszczególnych elementów. Noże techniczne jako podstawowy element w przemyśle wykonane są z najwyższej jakości stali. Ostrza noży profesjonalnych występują w przedziale grubości od 0,43 mm do 0,63 mm, a nawet o grubości 1 mm. Taki zakres stosowanych ostrzy pozwala na dopasowywanie wielu rodzajów noży i ich uchwytów do specjalizacji firmy, w których będą użytkowane.

Oficjalny partner

Oficjalny partner JK Industrial
9,62 zł

Wysuwany nóż segmentowy z tworzywa sztucznego, zapewnia stabilne i pewne cięcie. Zestaw zawiera ostrze typu IND200 XL Premium SILVER.

więcej
16,91 zł

Metalowy, profesjonalny nóż techniczny, przeznaczony do uniwersalnego zastosowania. Posiada mocną, solidną, gumowaną obudowę – dla łatwiejszego chwytu oraz swobodnego wysuwania ostrza. Z systemem umożliwiającym blokadę.

więcej
15,20 zł

Wysuwany nóż o ergonomicznym kształcie z tworzywa sztucznego, zapewnia stabilne i pewne cięcie. Zestaw zawiera ostrze typu IND201 XL Premium SILVER.

więcej
13,35 zł

Wygodny, wielofunkcyjny nóż techniczny z możliwością wymiany ostrza na hakowe lub trapezowe. Zapewnia równe, precyzyjne cięcie różnego rodzaju powierzchni. Nóż jest składany.

więcej
15,73 zł

Wytrzymały i solidny nóż z chowanym ostrzem firmy Jewel Blade.

więcej
49,87 zł

Nóż do profesjonalnego cięcia dywanów, wykładzin, styropianu. Posiada wymienne ostrze. Aluminiowa obudowa i ergonomiczny kształt zapewniają wygodne i precyzyjne cięcia.

więcej
93,43 zł

Wytrzymały, metalowy nóż techniczny firmy Jewel Blade, wyposażony w system łatwej wymiany ostrza.

więcej
51,75 zł

Wytrzymały, metalowy nóż techniczny firmy Jewel Blade. Wyposażony w system łatwego wysuwania i chowania ostrza, który zmniejsza ryzyko przypadkowych skaleczeń. Kompatybilny z ostrzami IND201 segmentowe oraz IND203 nie segmentowe.

więcej
22,45 zł

Wytrzymały i solidny nóż segmentowy firmy Jewel Blade z obudową o ergonomicznym kształcie z gumowym wykończeniem gwarantującym pewny chwyt.

więcej
11,84 zł

Wytrzymały i solidny nóż z automatycznie chowanym ostrzem firmy Jewel Blade w obudowie z gumowym wykończeniem gwarantującym pewny chwyt.

więcej
22,63 zł

Przeznaczony do szybkiego i bezpiecznego otwierania różnorodnych opakowań nóż techniczny Knif25 Fish to sprzęt, który przyda się w każdym magazynie, a także w sklepie czy firmie produkcyjnej.

więcej
15,75 zł

Lekki i wytrzymały nóż techniczny typu "Penguin", wyposażony w ostrze montowane na stałe. Umożliwia łatwe przecinanie wszelkiego rodzaju opakowań i folii.

więcej
53,27 zł

Profesjonalny nóż techniczny firmy Jewel Blade. Kompatybilny z ostrzami segmentowymi i nie segmentowymi o 18 mm szerokości Wyposażony został w system przechowywania i automatycznej wymiany ostrzy.

więcej
32,68 zł

Wytrzymały i niezwykle solidny nóż techniczny firmy Jewel Blade z odlewaną obudową z cynku. Produkt sprzedawany w zestawie z 3 ostrzami.

więcej
57,88 zł

Wytrzymały i niezwykle solidny nóż techniczny firmy Jewel Blade z odlewaną obudową z cynku. Wyposażony w wewnętrzny magazynek pozwalający na bezpieczne przechowywanie kilku sztuk ostrzy.

więcej

Noże techniczne do cięcia różnych twardych materiałów

Proponowane w naszej ofercie noże do cięcia są zaprojektowane w sposób ułatwiający ich użytkowanie. Oferujemy specjalistyczne noże przeznaczone do cięcia dywanów, opakowań, folii przemysłowych, papy, gumy, plastiku czy szkła. Zastosowanie ergonomicznej konstrukcji oraz powłok gumowych gwarantuje pewny chwyt oraz łatwe wysuwanie segmentów ostrzy. Stabilna budowa pancerza noży uniemożliwia wyślizgnięcie się ostrza z ręki. Noże techniczne charakteryzuje solidne wykonanie, wysoka wytrzymałość na nacisk i uszkodzenia mechaniczne. Noże specjalistyczne są wyposażone w najwyższej jakości zabezpieczenia i blokady zapewniające bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Większość proponowanych przez nas noży zawiera wewnętrzne magazynki i dodatkowe, wymienne ostrza. Do noży proponujemy również kabury.

Gwarancja magazynuj.pl dla przemysłowych noży technicznych

Noże techniczne będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji noży przemysłowych. Oferowane przez nas noże i ostrza charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.