Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)
MARCIN HANKIEWICZ HMC INTERNET SOLUTIONS Reviews with ekomi-pl.com

Noże techniczne

Przemysłowe noże techniczne to profesjonalne produkty, znajdujące zastosowanie w każdej branży, w której konieczne jest docinanie, przecinanie czy wykrawanie poszczególnych elementów. Noże techniczne jako podstawowy element w przemyśle wykonane są z najwyższej jakości stali. Ostrza noży profesjonalnych występują w przedziale grubości od 0,43 mm do 0,63 mm, a nawet o grubości 1 mm. Taki zakres stosowanych ostrzy pozwala na dopasowywanie wielu rodzajów noży i ich uchwytów do specjalizacji firmy, w których będą użytkowane.

Proponowane w naszej ofercie noże do cięcia są zaprojektowane w sposób ułatwiający ich użytkowanie. Oferujemy specjalistyczne noże przeznaczone do cięcia dywanów, opakowań, folii przemysłowych, papy, gumy, plastiku czy szkła. Zastosowanie ergonomicznej konstrukcji oraz powłok gumowych gwarantuje pewny chwyt oraz łatwe wysuwanie segmentów ostrzy. Stabilna budowa pancerza noży uniemożliwia wyślizgnięcie się ostrza z ręki. Noże techniczne charakteryzuje solidne wykonanie, wysoka wytrzymałość na nacisk i uszkodzenia mechaniczne. Noże specjalistyczne są wyposażone w najwyższej jakości zabezpieczenia i blokady zapewniające bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Większość proponowanych przez nas noży zawiera wewnętrzne magazynki i dodatkowe, wymienne ostrza. Do noży proponujemy również kabury.

Oficjalny partner

Oficjalny partner JK Industrial
9,62 zł

Wysuwany nóż segmentowy z tworzywa sztucznego, zapewnia stabilne i pewne cięcie. Zestaw zawiera ostrze typu IND200 XL Premium SILVER.

więcej
16,91 zł

Nóż o ergonomicznym kształcie z tworzywa sztucznego, zapewnia stabilne i pewne cięcie. Zestaw zawiera trzy ostrza typu IND201 XL Premium SILVER.

więcej
15,20 zł

Wysuwany nóż o ergonomicznym kształcie z tworzywa sztucznego, zapewnia stabilne i pewne cięcie. Zestaw zawiera ostrze typu IND201 XL Premium SILVER.

więcej
13,35 zł

Wytrzymały i niezwykle poręczny nóż Pro-Fold. Jego składana konstrukcja umożliwia bezpieczne przechowywanie i zmniejsza ryzyko przypadkowych skaleczeń. Wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Umożliwia przymocowanie do smyczy lub paska. Kompatybilny z większością rozmiarów ostrzy przemysłowych.

więcej
15,73 zł

Wytrzymały i solidny nóż z chowanym ostrzem firmy Jewel Blade.

więcej
49,87 zł

Nóż do profesjonalnego cięcia dywanów, wykładzin, styropianu. Posiada wymienne ostrze. Aluminiowa obudowa i ergonomiczny kształt zapewniają wygodne i precyzyjne cięcia.

więcej
93,43 zł

Wytrzymały, metalowy nóż techniczny firmy Jewel Blade, wyposażony w system łatwej wymiany ostrza.

więcej
51,75 zł

Wytrzymały, metalowy nóż techniczny firmy Jewel Blade. Wyposażony w system łatwego wysuwania i chowania ostrza, który zmniejsza ryzyko przypadkowych skaleczeń. Kompatybilny z ostrzami IND201 segmentowe oraz IND203 nie segmentowe.

więcej
22,45 zł

Wytrzymały i solidny nóż segmentowy firmy Jewel Blade z obudową o ergonomicznym kształcie z gumowym wykończeniem gwarantującym pewny chwyt.

więcej
11,84 zł

Wytrzymały i solidny nóż z automatycznie chowanym ostrzem firmy Jewel Blade w obudowie z gumowym wykończeniem gwarantującym pewny chwyt.

więcej
22,63 zł

Wytrzymały nóż techniczny typu "Fish" firmy Jewel Blade. Stosowany w wielu branżach, m.in. podłogowej i magazynowej.

więcej
15,75 zł

Lekki i wytrzymały nóż techniczny typu "Penguin", wyposażony w ostrze montowane na stałe. Umożliwia łatwe przecinanie wszelkiego rodzaju opakowań i folii.

więcej
53,27 zł

Wytrzymały i niezwykle solidny nóż techniczny firmy Jewel Blade z obudową odlewaną z cynku. Wyposażony w system przechowywania i bezpiecznej, automatycznej wymiany ostrzy. Umożliwia zablokowanie ostrza w pozycji schowanej co zmniejsza ryzyko przypadkowych skaleczeń. Prowadnica ostrza wykonana ze stali nierdzewnej. W zestawie z trzema standardowymi ostrzami. Kompatybilny z ostrzami IND201 segmentowe oraz IND203 nie segmentowe.

więcej
32,68 zł

Wytrzymały i niezwykle solidny nóż techniczny firmy Jewel Blade z odlewaną obudową z cynku. Produkt sprzedawany w zestawie z 3 ostrzami.

więcej
57,88 zł

Wytrzymały i niezwykle solidny nóż techniczny firmy Jewel Blade z odlewaną obudową z cynku. Wyposażony w wewnętrzny magazynek pozwalający na bezpieczne przechowywanie kilku sztuk ostrzy.

więcej

Gwarancja magazynuj.pl dla przemysłowych noży technicznych

Noże techniczne będące w naszej ofercie są wyprodukowane zgodnie z przepisami stosowanymi w Unii Europejskiej. Normy te definiują standardy jakości, które muszą być spełnione podczas produkcji noży przemysłowych. Oferowane przez nas noże i ostrza charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdza gwarancja producenta. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości udzielamy wyczerpujących wyjaśnień.