Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Noże przemysłowe

Oficjalny partner

8,26 zł

Nóż segmentowy z tworzywa sztucznego. Zapewnia stabilne i pewne cięcie. Zestaw zawiera ostrze typu IND200 XL Premium SILVER.

więcej
14,52 zł

Nóż o ergonomicznym kształcie z tworzywa sztucznego. Zapewnia stabilne i pewne cięcie. Zestaw zawiera trzy ostrza typu IND201 XL Premium SILVER.

więcej
13,16 zł

Nóż o ergonomicznym kształcie z tworzywa sztucznego. Zapewnia stabilne i pewne cięcie. Zestaw zawiera ostrze typu IND201 XL Premium SILVER.

więcej
12,83 zł

Wytrzymały i niezwykle poręczny nóż Pro-Fold. Jego składana konstrukcja umożliwia bezpieczne przechowywanie i zmniejsza ryzyko przypadkowych skaleczeń. Wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Umożliwia przymocowanie do smyczy lub paska. Kompatybilny z większością rozmiarów ostrzy przemysłowych.

więcej
42,96 zł

Wytrzymały, metalowy nóż techniczny firmy Jewel Blade, wyposażony w system łatwej wymiany ostrza.

więcej
78,09 zł

Wytrzymały, metalowy nóż techniczny firmy Jewel Blade, wyposażony w system łatwej wymiany ostrza.

więcej
44,93 zł

Wytrzymały, metalowy nóż techniczny firmy Jewel Blade. Wyposażony w system łatwego wysuwania i chowania ostrza, który zmniejsza ryzyko przypadkowych skaleczeń. Kompatybilny z ostrzami IND201 segmentowe oraz IND203 nie segmentowe.

więcej
19,74 zł

Wytrzymały nóż techniczny typu "Fish" firmy Jewel Blade. Stosowany w wielu branżach, m.in. podłogowej i magazynowej.

więcej
13,74 zł

Lekki i wytrzymały nóż techniczny typu "Penguin", wyposażony w ostrze montowane na stałe. Umożliwia łatwe przecinanie wszelkiego rodzaju opakowań i folii.

więcej
43,88 zł

Wytrzymały i niezwykle solidny nóż techniczny firmy Jewel Blade z obudową odlewaną z cynku. Wyposażony w system przechowywania i bezpiecznej, automatycznej wymiany ostrzy. Umożliwia zablokowanie ostrza w pozycji schowanej co zmniejsza ryzyko przypadkowych skaleczeń. Prowadnica ostrza wykonana ze stali nierdzewnej. W zestawie z trzema standardowymi ostrzami. Kompatybilny z ostrzami IND201 segmentowe oraz IND203 nie segmentowe.

więcej
47,74 zł

Wytrzymały i niezwykle solidny nóż techniczny firmy Jewel Blade z obudową odlewaną z cynku. Umożliwia zablokowanie ostrza w trzech różnych pozycjach. Posiada wewnętrzny magazynek pozwalający na bezpieczne przechowywanie kilku sztuk ostrzy. W zestawie z dwoma standardowymi ostrzami.

więcej
32,26 zł

Wytrzymały i niezwykle solidny nóż techniczny firmy Jewel Blade z odlewaną obudową z cynku. Wyposażony w wewnętrzny magazynek pozwalający na bezpieczne przechowywanie kilku sztuk ostrzy.

więcej

Oficjalny partner