Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Wanny wychwytowe stalowe muszą być w każdym warsztacie i magazynie

Składowanie beczek z olejami, cieczami łatwopalnymi oraz żrącymi substancjami może podwyższać ryzyko pożaru, wypadków i przyczynić się do utraty zdrowia pracownika i zniszczenia mienia. Aby zapewnić pracownikom bezpieczne stanowisko pracy oraz odpowiednie warunki należy w jak najlepszy sposób zabezpieczyć halę przed ewentualnym niekontrolowanym wyciekiem substancji niebezpiecznych.

Inwestycja w stalowe wanny wychwytowe to gwarancja ochrony miejsca pracy i środowiska. Ponadto zastosowanie wanien eliminuje dodatkowe koszty związane z nałożeniem kary finansowej przez służby zajmujące się ochroną środowiska.

 

wanny wychwytowe stalowe

 

Wychwytowe wanny stalowe przeznaczone są do składowania pojemników oraz beczek z substancjami olejowymi, brudzącymi oraz materiałami zapalnymi. Wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej, dzięki czemu można w nich składować dowolne, nawet silnie żrące składniki. Dodatkowo wyposażone są w wytrzymały, samoustawiający się ruszt kratowy oraz kran spustowy, zwiększające bezpieczeństwo użytkowania.

Wanna stalowa w bezpieczny sposób gromadzi wyciek, który może być później wykorzystany ponownie. Nie jest bowiem niczym zabrudzony.

Wanny stalowe oferowane w sklepie magazynuj.pl są solidne i niezawodne. Powierzchnia wanien została zabezpieczona farbą poliuretanową zapobiegającą korozji. Wytrzymują intensywną eksploatację w warunkach przemysłowych, są dostosowane do transportowania za pomocą wózków widłowych. .