Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Baza wiedzy - strona 6

Magazyn na ostrzu noża!

.

więcej

Oryginale słupki - jak rozpoznać?

.

więcej

Szukasz tanich "chińskich" zamienników?

Ofertę „chińskich”, tanich artykułów można znaleźć praktycznie w każdej kategorii produktowej. Ich wspólnym mianownikiem jest zazwyczaj nie tylko atrakcyjnie niska cena, ale także – słaba wytrzymałość i kiepska jakość, które nierzadko mogą powodować większe straty niż uzyskane w czasie zakupu oszczędności. 

więcej

Push Back! Osłona regału.

.

więcej

Wykorzystanie powierzchni magazynowej - regały

Wyposażenie magazynu w systemy optymalizujące zarządzanie przestrzenią jest ważne zarówno w przypadku obiektów o dużej powierzchni, jak i tych mniejszych. Wybór odpowiedniego rozwiązania powinien zależeć zarówno od wielkości magazynu, jak i rodzaju przechowywanych towarów.

więcej

Organizacja zaplecza dla pracowników magazynu

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie odpowiedniego miejsca, np. zaplecza czy szatni, umożliwiających pracownikowi bezpieczne pozostawienie przebrania oraz drobnych rzeczy jak np. klucze

więcej

Kosztowne grzechy zaniechania w magazynie

Czołowe i boczne uderzenia w niezabezpieczone nogi regałów mogą przynieść kosztowne straty. Zastanawiając się nad sposobami rozwiązania tych sytuacji, swoją uwagę warto zwrócić w kierunku odbojnic oraz odbojów.

więcej

Odpowiednie wyposażenie magazynu a poziom bezpieczeństwa pracy

Temat bezpieczeństwa pracy w magazynie należy rozpatrywać zarówno w kontekście bezpieczeństwa pracowników, jak i składowanego towaru. Często czynniki te są ze sobą powiązane, ponieważ stosując odpowiednie elementy wyposażenia magazynu jesteśmy w stanie skutecznie eliminować lub ograniczać ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego. 

więcej

Przełom w przechowywaniu produktów

.

więcej

Skrzyniopalety - akcesoria dodatkowe

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów skrzyniopalet. Różnią się między sobą rozmiarem oraz materiałem, z którego są wykonane. Wygodne i..

więcej

Półki siatkowe jako alternatywa dla półek regałowych

.

więcej

Dezynfekcja wpływa na trwałość skrzyniopalet i jakość towaru

Dezynfekcję skrzyniopalet warto wykonać przed rozpoczęciem każdego cyklu przechowalniczego. Proces ten należy powtórzyć w momencie..

więcej

Osłony nóg regałów a bezpieczeństwo w magazynie

.

więcej

Dlaczego warto stosować skrzyniopalety plastikowe?

Największym atutem skrzyniopalet plastikowych jest ich wytrzymałość, która sięga blisko 20 lat. Pojemniki te nie ulegają zniekształceniom i..

więcej

Skrzyniopalety drewniane - przeżytek?

Skrzyniopalety drewniane cechuje większa elastyczność, sprężystość oraz niższa waga. Drewno użyte do wyprodukowania skrzyniopalet pochodzi z..

więcej

Szafki na klucze - podpowiadamy jakie wybrać

.

więcej

Organizacja przechowywania kluczy w obiektach i magazynach

.

więcej

Rampy podjazdowe w przenoszeniu substancji niebezpiecznych

.

więcej

Wanny ociekowe do magazynowania beczek z kwasami

.

więcej

Wysokość odszkodowania w sytuacji wypadku w magazynie

Przepisy unijne nakładają na właściciela magazynu substancji niebezpiecznych określone cele i obowiązki, niemniej wytyczne, w jaki sposób ma je realizować pozostawiają prawu krajowemu – mówi Marcin Hankiewicz ze sklepu Magazynuj.pl.

więcej