Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Baza wiedzy

Dlaczego palety z tworzywa?

W logistyce i spedycji w łańcuchu dostaw bardzo ważną rolę spełniają palety. Ten typ opakowań jest szeroko stosowany zarówno w procesach składowania, magazynowania, jak również w samym transporcie towarów.

więcej

5 cech charakteryzujących skrzyniopalety.

1. Podstawa

Wyróżniamy kilka różnych podstaw skrzyniopalet. Pierwszą z nich są skrzyniopalety na czterech stopach. Na takie rozwiązanie decydują się Klienci, którzy nie sztaplują swoich pojemników oraz nie przemieszczają ich zbyt często. Kolejną podstawą są płozy, kolejno dwie oraz trzy płozy.

więcej

Jaki Sorbent wybrać?

By prawidłowo korzystać z sorbentów należy poznać ich przeznaczenie, możliwości oraz przede wszystkim sposób działania. Sorbenty występują w wielu kształtach, formach oraz rozmiarach. Dodatkowo sorbenty różnią się między sobą kolorystyką, która oznacza absorbcję różnego rodzaju substancji. 

więcej

Czym różnią się od siebie apteczki z wyposażeniem i którą wybrać?

W ofercie znaleźć można dwa wyposażenia typu DIN. Pierwsze z nich DIN 13164 przeznaczone jest do udzielenia pierwszej pomocy w warunkach terenowych lub drogowych. 

więcej

Rodzaje opakowań i ich przeznaczenie - Czy wiesz jakie opakowanie powinieneś użyć?

W związku z różnorodnością związaną z rodzajem materiałów chcielibyśmy Państwu pomóc w doborze odpowiedniego materiału do przechowywania i transportu towarów. 

więcej

Jaki pojemnik Euro wybrać?

Przede wszystkim należy poznać różnicę między pojemnikami Euro. Pierwszą cecha jaką należy wziąć pod uwagę decydując się na pojemnik Euro to materiał, z którego został on wykonany.

więcej

JESTEŚ PEWIEN, ŻE CHCESZ ZAKOŃCZYĆ ZAKUPY?

Jeśli cena jest dla Ciebie za wysoka ZADZWOŃ! 535 401 000 I NEGOCJUJ!