Magazynuj.pl
Koszyk(0,00 zł)

Baza wiedzy - strona 1

Wózek paletowy ręczny - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

.

więcej

Bardzo dobre wyniki na rynku magazynowym

.
więcej

Wózki platformowe do transportu towarów w magazynie

.

więcej

Must have w magazynie - wózki transportowe

.

więcej

Świetna kondycja polskiego rynku magazynowego!

.
więcej

Osłony elastyczne z tworzywa, czyli bezpieczne nogi regału

.

więcej

Nowe trendy w branży magazynowej

Branża magazynowa rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Rynek rośnie, a wraz z nim pojawiają się nowe koncepcje i rozwiązania. Z roku na rok przedsiębiorcy uważniej podchodzą też do zakupów wyposażenia magazynów, dbając o wybór elementów pozwalających na optymalizację przestrzeni oraz sprawne zarządzanie obiektem.

więcej

Worki wielkogabarytowe dla branży spożywczej

.

więcej

Magazyny coraz pełniejsze!

Wiecie, że aż 84 proc. polskich przedsiębiorstw spodziewa się znaczącego wzrostu zamówień w ciągu najbliższych 2 lat? Jest to jeden z ważniejszych powodów, dla których w Polsce kwitnie rynek usług magazynowych.

więcej

Magazynowanie drobnych elementów - kuwety

.

więcej

Palety plastikowe - dlaczego warto?

.

więcej

Nowości w Magazynuj.pl - pojemniki i zawiesia pasowe

Łatwe przenoszenie towarów? Wybierz naszą nowość - pojemniki i zawiesia pasowe, w tym kosze składane, kosze na odpady oraz wiadra.

więcej

Magazyn dobrany do potrzeb, czyli?

Poszukiwanie magazynu powinno poprzedzić dokładne zdefiniowanie potrzeb przedsiębiorstwa oraz planów w ujęciu kilkuletnim. To pozwoli wyeliminować ryzyko podjęcia błędnej decyzji, a w efekcie - kosztownej przeprowadzki do innej hali, np. mniejszej czy większej niż pierwotnie wybranej.

więcej

Chodniki dielektryczne - do czego służą i gdzie się przydają?

Trudno znaleźć przepisy prawne regulujące to, jaki sprzęt zasadniczy i dodatkowy powinien być wykorzystywany przy wykonywaniu czynności łączeniowych, kontrolnych czy konserwacyjnych przy urządzeniach elektrycznych. 

więcej

Rynek magazynowy w Polsce ma się bardzo dobrze!

Tylko w 2017 roku rynek magazynowy w Polsce powiększył się o 2,3 mln mkw. nowych powierzchni. Prawdziwym zagłębiem okazała się być Warszawa, w której oddano do użytku obiekty o łącznej powierzchni 460 tys. mkw. oraz region łódzki, gdzie podpisano umowy najmu na nie bagatela 1 mln mkw. nowych hal magazynowych.

więcej

Bałagan na magazynie kosztuje

Uporządkowany magazyn jest przewidywalny. Z kolei przewidywalny magazyn to klucz wyznaczający jakość funkcjonowania całego przedsiębiorstwa.

więcej

Jak oszczędzić na naprawie regałów magazynowych?

Ile razy wymieniałeś uszkodzony regał, który uległ zniszczeniu na skutek przegranej konfrontacji z wózkiem widłowym? Powiemy wprost - o jeden raz za dużo! Choć pewnie na samą myśl o inwestycji w rozwiązania chroniące regały magazynowe, dostajesz białej gorączki, nie denerwuj się. To niedroga inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.

więcej

Optymalizacja przestrzeni w magazynie - jak zapanować nad chaosem?

Na wszystkie przebadane firmy, aż 89 proc. korzysta z obiektów magazynowych - tak pokazują badania PMR Consulting & Research. Z kolei z najnowszych danych firmy JLL wynika, że Polska zajmuje trzecią pozycję w Europie pod względem liczby wynajmowanych hal.

więcej

Palety z tworzywa - dlaczego warto?

.

więcej

Dlaczego palety z tworzywa?

W logistyce i spedycji w łańcuchu dostaw bardzo ważną rolę spełniają palety. Ten typ opakowań jest szeroko stosowany zarówno w procesach składowania, magazynowania, jak również w samym transporcie towarów.

więcej

Poprzednia1234567